Sıkça Sorulan Sorular

 

Siparişlerimi Nasıl Görüntüleyebilirim?

 

Siparişlerinizi görüntüleyebilmek için önceden belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme giriş yapıp, “Siparişlerim” bölümünden mevcut açık ve geçmiş siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

 

Siparişim Ne Zaman İşleme Alınır?

 

isasoy.com'da 12:00'dan önce verdiğiniz siparişler aynı iş günü, 12:00'dan sonra verdiğiniz siparişler 1 gün sonra işleme alınır. Cumartesi ve Pazar gelen siparişler Pazartesi işleme alınır.

 

Siparişimin Teslimat Süresi Nedir?

 

Siparişleriniz, ödemenizin KullanatPazari.com hesabına ulaşması ve onaylanmasını takiben aynı gün kargoya verilmek üzere hazırlanır. Satın alınan ürünlerin kargo teslim süresi İstanbul için 1 iş günüdür. İstanbul dışından verilen siparişlerin teslimat süresi 2 iş günüdür.

 

Teslimat adresinin bulunduğu ilin İstanbul'a uzaklığına göre, gönderilerin teslimat süreleri değişkenlik gösterebilmektedir. Resmi tatil ve hafta sonu günleri "1 günde teslimat" kapsamı dışındadır.

 

Siparişimi Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

 

Siparişinizi, eksiksiz ve hasarsız olduğundan emin olduktan sonra kargo firmasının teslimat formunu imzalayarak kabul ediniz.

 

Anlaşmalı kargo firması ürünleri eksiksiz ve hasarsız olarak teslim etmekle yükümlüdür. Teslim almadan önce dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gerekir. Kargo görevlilerinin hasar tespit tutanağında belirttikleri açıklamalara dikkat ediniz. Örneğin, "Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürün hasarlıdır." gibi bir tutanak, ürünün taşıma esnasında hasar görmediği şeklinde yorumlanmasına ve değişim esnasında soruna neden olabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR